KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10134046
nr 1013 4046
Ernst Hällgren
(1889-1944), Sverige
Etsning, Ernst Hällgren, "Hammarby kvarn", signerad, motivet: 16x24
Ernst Hällgren, svensk grafiker född 1889, död 1944.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 januari 2016
kl 18:06:59
15/1 23:27:01
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Ernst Hällgren
Läs mer om Stockholm
nr 1013 4046
Ernst Hällgren
(1889-1944), Sverige
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 18 januari 2016 |
| 15/1 23:27:01 | 1 | Vinnande bud |
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm